Esmaspäev, jaanuar 23

Meh


Kuna mu blog on ajast maas nii või naa, siis miks mitte panna paar pilti minu jõuludest, Jah, ma töötasin jõuludel, aga tore oli. Meid oli päris rohkesti koos, kypsetasime ja tuulasime rahulikult pidzaamades terve päeva. Palju toitu ja PALJU hõõgveini. Mõnus oli töö ajal veini ja šampust juua, see tegi meid palju kannatlikemaks vinguvate klientidega ("Mulle ei meeldi mu tubaaa!", "Miks ma pean ülemises narivoodis magama?", "Tegelikult ma tahan oma vanasse tuppa tagasi.", "Mu arvuti ei tööta, kas sa tead, miks?", "Kas sa oskad konservi avada?", "Kus on lähim odav poksitrenn/juuksur/afganistani restoran?", "Kuidas pesumasin tööle käib?"....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................(see võib jätkuda lõputult)
Õhtul tšillisime veel ning siis tuterdasime uniselt oma vooditesse. Endiselt jõulupühal Londonis ükski transport ei liigu, mispärast kõik ööbisid hostelis. Terve päev oli kui üks pidžaamapidu.
2 kommentaari :

Anonüümne ütles ...

aga teadsa! minu pool on sulle JÕULUKAART koos sünnipäevakaadiga, mida me ei osanud kuskile saata (teine saatja on veel) - nii et ei olegi väga hilja oma jõulupilte postitada :P

Elo ütles ...

Haha, Raul mainis jah! See jõul saab siis topelt!